Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter zadnji dan pouka

Danes, 23. decembra, je bil na naši šoli prav poseben dan. V avli je potekala svečana proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti, na kateri sta spregovorila ravnatelj šole Bojan Juras in podžupan občine Šmartno ob Paki Janko Avberšek. Na prireditvi, ki sta jo organizirali učiteljici Jerneja Žagar in Blanka Rotovnik, so sodelovali mladinski pevski zbor ter Neža Mandelc s klavirjem, solo točki je zapela učenka Neja Rabuza, izkazali so se tudi recitatorji, poleg povezovalcev programa Eme Holešek in Mateja Jagra še devetošolca Vida Ramšak in Oskar Hudolin ter kvartet prvošolcev. Učence je obiskal tudi stari dobri dedek Mraz in jim prinesel sladke skrivnosti. Učenci so nekaj časa preživeli tudi po razredih s svojimi razredniki, nato pa so se razveselili tudi nastopa glasbene skupine Žverce, ki prihajajo z OŠ Griže. Dan je minil v prijetnem, zabavnem in veselem predprazničnem vzdušju.(foto)