POUK OD 22. 2. DO 26. 2.

Spoštovani starši in skrbniki, dragi učenke in učenci,

pa smo jo le dočakali. Ponovno vrnitev v šolo tudi za učence 4.–9. razreda. Za nami so zimske počitnice in v ponedeljek se po kar štirih mesecih pouka na daljavo, ki ga brez vaše pomoči ne bi zmogli, za kar se vam iskreno zahvaljujemo, vsi učenci ponovno vračajo v šolo. Tega se ravnatelj in učitelji zelo veselimo, je pa ob tem treba poudariti, da bo nujno potrebno upoštevanje strogih varnostnih in higienskih ukrepov, saj je virus še vedno med nami in lahko vsako neupoštevanje preventivnih ukrepov povzroči ponovno širjenje bolezni. Zato vas prosimo, da pri organizaciji in izvedbi vzgojno-izobraževalnega dela upoštevate navedene ukrepe, saj bomo le tako lahko poskrbeli za preprečitev širjenja okužbe in s tem za zdravje naših učencev ter zaposlenih.

Prosimo, da si v nadaljevanju preberete informacije oz. navodila, se o njih pogovorite s svojim otrokom in jih tudi upoštevate.

V pričakovanju naših 325 sončkov vas lepo pozdravljamo.