Ni nam vseeno

Prejšnji četrtek, 25. 3., in petek, 26. 3., smo pokazali, da nam ni vseeno za našo naravo, saj smo se na šoli priključili veliki čistilni akciji, v kateri so sodelovali vsi razredi.

Opremljeni z rokavicami in vrečkami so učenci s svojimi razredniki in ostalimi učitelji spremljevalci poskrbeli, da je velik del okolice šole ponovno malo lepši. Ob tej priložnosti sporočamo, da bomo veseli, če boste zanjo skrbeli tudi ostali. Dolžnost vseh je, da poskrbimo za čisto in urejeno naravo. Ne samo v neposredni bližini šole, temveč tudi drugod. Nobenega popolnoma nič ne stane, če papirček odnese do bližnjega koša, vseeno pa s tem naredi veliko uslugo naravi, sebi in vsem nam. Skrajno neodgovorno ravnanje določenih posameznikov kaže namreč veliko mero nespoštovanja do narave in prebivalcev ter nenazadnje tudi naše šole.

Hvala, ker tudi vam ni vseeno. Foto