Dokumentarni film o življenju med epidemijo

Naša šola je bogatejša za dokumentarni film, ki govori o času šolanja na daljavo oz. epidemiji s t. i. lock downom. Idejo za koncept dokumentarnega filma je dobila mentorica Nataša Kos Vranešević na delavnicah z naslovom ABC dokumentarni film, ki jih je organizirala Filmska osnovna šola v sklopu 5-letnega nacionalnega projekta Art kino mreže Slovenije. K sodelovanju je povabila še mentorico Matejo Novak in učence, ki obiskujejo izbirni predmet Vzgoja za medije – televizija, in še nekaj tistih, ki jih zanima filmsko ustvarjanje.

S filmom, ki si ga lahko ogledate na tej povezavi, pa bodo naši ustvarjalci sodelovali tudi na Festivalu neodvisnega filma in festivalu ZOOM.

Mentoricama in učencem iskreno čestitamo ter želimo veliko uspeha tudi na obeh festivalih.