Novo šolsko leto je pred vrati

Dragi učenke in učenci, spoštovani starši oz. skrbniki!

Po dveh mesecih vašega družinskega druženja bomo čez nekaj dni ponovno skupaj v  šoli, česar se zaposleni že zelo veselimo. Bo pa tudi to šolsko leto, ki je pred nami, zopet posebno.

V sredo, 1. 9., se bodo za vse učence od 1. do 9. r. odprla šolska vrata (pričetek ob 8.20 za učence 2.–9. r., medtem ko bo predviden sprejem prvošolčkov ob 8.45 pred šolo), in sicer ob upoštevanju higienskih in drugih varnostnih ukrepov ter priporočil po t. i. modelu B.

V zadnjih dveh počitniških dneh boste lahko na spletni strani naše šole našli vse pomembnejše informacije o začetku novega šolskega leta, že sedaj pa vas obveščamo, da bo na 1. šolski dan možno kosilo za vse prijavljene učence. V kolikor ga kdo ne bi želel, prosimo, da ga starši oz. skrbniki pravočasno odpoveste. Prav tako bodo potekali šolski prevozi z nekoliko spremenjenim voznim redom.

Ostanite zdravi in se kmalu vidimo.