In je odšla … Generacija 007

V torek, 14. 6., se je na zaključnem srečanju – valeti poslovila generacija letošnjih devetošolcev ali kot so se sami poimenovali GENERACIJA 007, ki je svojim staršem, učiteljem in ostalim gostom pričarala čudovit večer, prežet s plesom, pesmijo in lepimi spomini na osnovnošolska leta.

Gre za zelo uspešno generacijo, saj je kar 15 učencev doseglo odličen uspeh, ostalih 16 pa je ravno tako doseglo lep učni uspeh oz. jih na različne načine odlikujejo številni talenti.

Ob tej priložnosti je nastala tudi posebna izdaja eObčasnika, ki smo ga poimenovali Devetočasnik, v njem pa so zbrana razmišljanja naših devetošolcev.

Vsem 31 učencem želimo uspešno in srečno pot naprej z naslednjimi besedami: “Dragi devetošolci, če vas zanima, kako ujeti svoje sanje … Odgovor je samo en: le verjeti morate vanje! Ujemite svoje največje sanje na vseh nadaljnjih poteh vašega popotovanja. Srečno!” Foto