3. mesto pod šaleškimi koši

V dvorani Biba Roeck v Šoštanju je v sredo, 7. 12. 2022, potekalo področno tekmovanje za starejše dečke v košarki. Kot najboljša šola finalnega medobčinskega tekmovanja Šaleške doline se je na področno tekmovanje uvrstila tudi ekipa naše šole.

Tekmovanja, ki  je potekalo po izločilnem sistemu in kjer je bila vsaka zmaga pomembna, so se poleg naše ekipe udeležile še ekipe OŠ Gorica, OŠ Mozirje in OŠ Rečica. Naši košarkarji so začeli zadržano in negotovo, saj so proti sicer zelo močni ekipi Mozirja izgubili prvo tekmo. To je pomenilo, da se ne morejo več potegovati za prvo oz. drugo mesto, ki sta vodili v nadaljevalne izločilne boje. Kljub temu pa so na tekmi za tretje mesto dokazali, da so prava ekipa, ki se po porazu zna pobrati, in s suvereno zmago premagali ekipo OŠ Gorica.  

Vsem igralcem iskreno čestitamo za dosežen uspeh. (FOTO)

Matej  Jug

(Visited 70 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost