Miklavžev sejem

V petek, 1. decembra, smo tudi pri nas na šoli vstopili v praznični čas, saj smo izvedli že 20. tradicionalni Miklavžev sejem, ki je bil tako kot vsako leto tudi letos dobrodelno obarvan, potekal pa je pod vodstvom učiteljic Suzane Daničič in Tine Lončarič. Začel se je s kratkim kulturnim programom, nato pa so se lahko obiskovalci sprehodili po vseh hodnikih naše šole, kjer so jih pred razredi čakale praznične stojnice z unikatnimi izdelki učencev in učiteljev ter vrtčevskih otrok in vzgojiteljic, dišalo pa je tudi po sladkih dobrotah. Seveda tudi tokrat ni manjkal težko pričakovani praznični srečelov, na katerem je vsakdo lahko preizkusil svojo srečo, pozabili pa nismo niti na našega glavnega gosta – svetega Miklavža, ki je prišel v spremstvu parkeljcev.

Dogajanje na Miklavževem sejmu je bilo živahno, pravljično in zabavno, zato se ob tej priložnosti iskreno zahvaljujemo vsem obiskovalcem za prostovoljne prispevke, še posebej pa vsem donatorjem tako materialnih kot finančnih sredstev. Vsa zbrana sredstva so namenjena za šolski sklad “Z roko v roki”, s katerim pomagamo socialno ogroženim učencem in prispevamo k zviševanju standarda pouka.

Vodji: Polona Pečnik in Tina Lončarič