Zame odpad – zate zaklad

V ponedeljek in torek, 7. in 8. oktobra,  bo izpeljan prvi del projekta Zame odpad – zate zaklad, v sredo, 9. oktobra, pa drugi del projekta, v katerem si bodo učenci od 1. do 9. razreda izmenjali družabne igre, konstrukcijske igre (lego in ostale kocke ter sestavljanke) ter knjige. Učenci lahko prinesejo tako novejše kot tudi starejše igre, sestavljanke in knjige, ki so jih uporabljali sami, njihovi starši ali stari starši.

V ponedeljek in torek učenci prinesejo razrednikom po pogovoru s starši knjige, igre in sestavljanke, ki so stare, a še uporabne. Razredniki bodo za prineseno podelili ″žetone″.

V sredo, 9. 10. 2024, bodo v avli šole razstavljene vse knjige, sestavljanke ter družabne igre. Tisti učenci, ki bodo imeli žetone, bodo po razporedu prišli po stvari.

Želimo, da se akciji pridružite vsi, ki želite polepšati dan v tednu otroka tudi drugim otrokom.