Individualne GU

RAZRED UČITELJ DAN URA/PROSTOR
1. a Blažka Žibret TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet DSP
1. b Jerneja Žagar TOR 5. šolska ura (12.00–12.45), 5. a
1. a, b Tina Lončarič TOR 5. šolska ura (12.00–12.45), kabinet DSP
2. a Andreja Škruba PON 3. šolska ura (10.20–11.05), glasbeni kabinet
2. b Mihaela Vodopivec PON 2. šolska ura (9.10–9.55), glasbeni kabinet
3. a Polona Pečnik PON 0. šolska ura (7.30–8.15), glasbeni kabinet
3. b Tanja Kolšek SRE 2. šolska ura (9.10–9.55), glasbeni kabinet
4. b Katja Rojnik TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), čitalnica
4. a Marija Omladič Novinšek TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), glasbeni kabinet
5. a Suzana Daničič SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), glasbeni kabinet
5. b Suzana Zabukovnik SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), glasbeni kabinet
6. a Damjana Modrijan SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet BIO-KEM
6. b Damjana Paulič TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet FIZ
7. a Blanka Slemenšek ČET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet TJ/SJ
7. b Kristina Jazbinšek Vovk ČET 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet GEO-ZGO
8. a Boštjan Ketiš ČET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet FIZ
8. b Nataša Kos Vranešević PET 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet BIO-KEM
9. a Darja Kugonič PET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet GEO-ZGO
9. b Zoran Habot TOR 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet GEO-ZGO
Mojca A. Juras PET 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet TJ/SJ
Darinka Bizjak PON 2. šolska ura (9.10–9.55), knjižnica
Nikolina Ignjatić TOR 0. šolska ura (7.30–8.15), kab. svet. del. (in po dogovoru)
Sara Janže TOR 2. šolska ura (9.10–9.55),  kabinet BIO-KEM
Matej Jug SRE 2. šolska ura (9.10–9.55),  kabinet ŠPO
Katarina Čokl ČET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet TJ/SJ
Metka Krevzel TOR 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet DSP
Lidija Novak TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), LIK
Andrej Novak PON 2. šolska ura (9.10–9.55), RAČ
Mateja Novak ČET 5. šolska ura (12.00–12.45), kabinet TJ/SJ
Antonija Reberšek SRE 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet ŠPO
Blanka Rotovnik SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), glasbeni kabinet
Marija Vodovnik TOR 5. šolska ura (12.00–12.45), kabinet FIZ
Petra Vnuk TOR 1. šolska ura (8.20–9.05), knjižnica
Bernarda Voler ČET 1. šolska ura (8.20–9.05),kabinet TEH

Skupne pogovorne ure potekajo tretji torek v mesecu od 17. do 18.30 ure, tj. 13. 10. 2019,  17. 11. 2019, 15. 12. 2019, 19. 1. 2021, 23. 2. 2021, 16. 3. 2021, 20. 4. 2021 in 18. 5. 2021.

Dopoldanske govorilne ure bodo enkrat mesečno v istem tednu, kot so popoldanske govorilne ure, po razporedu oz. individualno po dogovoru.

(Visited 1.834 times, 2 visits today)