Obvestilo o preverjanju in ocenjevanju znanja

Dragi učenci in učenke, spoštovani starši!

Kot je bilo objavljeno, se po prvomajskih počitnicah v skladu z navodili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Zavoda Republike Slovenije za šolstvo prične z ocenjevanjem znanja učencev. O načinih in rokih za ocenjevanje vas bodo posamezni učitelji seznanili sami, imate pa možnost preglednega vpogleda v razpored ocenjevanja tudi na naši spletni strani, in sicer pod zavihkom Pouk, Skupinska ocenjevanja, kjer izberete oddelek oziroma skupino učenca.

Vsi se trudimo za to, da bo za učence ocenjevanje znanja na daljavo čimmanj stresno. Potekalo bo v skladu s predvidenimi cilji in standardi znanja, na način, ki bo učencem dostopen in jasen.

Starši, spodbujajte šolsko delo vaših otrok; učenci in učenke pa se potrudite za svoje znanje, saj bodo tako poletne počitnice še bolj sladke. Mi pa vam pri delu želimo veliko uspeha.