Brezplačen topli obrok

Spoštovani starši!

Glede na to, da je v teh negotovih časih vse več družin, ki se soočajo z izgubo službe ali z zmanjšanim prihodkom zaradi čakanja na delo doma, bomo otrokom, ki to zares potrebujejo, ponudili brezplačen topli obrok. V dogovoru z občinami je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport izdalo okrožnico, s katero bo učencem v času izobraževanja na daljavo zagotovljen topli obrok. Opredeljen je tudi kriterij za upravičenost do toplega obroka. Brezplačni topli obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 382,82 € oz. 3. dohodkovni razred otroškega dodatka. Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino. Za pomoč oz. prijavo se obrnite na našo šolsko svetovalno delavko, ki je dosegljiva na 070 436 266 ali na elektronski naslov nikolina.ignjatic@ossmartno.si, ali na razrednika. Zavedamo se, da se mnogi v takšni situaciji ne bi radi izpostavili; lahko nam zaupate, saj je diskretnost zagotovljena.

Upamo, da bomo s tem vsaj malo olajšali trenutno stisko družin in poskrbeli za topel obrok naših otrok.

Ravnatelj Bojan Juras