Počitnice so tu

Pa smo srečno pripeljali tudi to šolsko leto, ki je bilo polno izzivov, takšnih in drugačnih, do konca. V petek, 24. 6., je namreč bil zadnji šolski dan, ki smo ga zaključili tako, kot se spodobi. Začeli smo ga s prireditvijo, posvečeno rojstnemu dnevu naše domovine, nadaljevali s podelitvijo spričeval po razredih in ga zaključili z “žurom v avli” ter obveznim sladoledom. Na ta način je vseh naših 341 učencev skočilo v zaslužene in težko pričakovane počitnice. Foto

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo tudi vam, spoštovani starši, za korektno in dobro sodelovanje skozi šolsko leto, česar si želimo tudi v prihodnosti. Le s skupnimi močmi lahko pridemo do srečnega konca, ki je predvsem v dobrobit vaših otrok oz. naših učencev.

Vam, dragi učenci, pa želimo prijetne, vesele in igrive počitnice, uživajte, naberite si novih moči, preberite kakšno dobro knjigo, predvsem pa pazite nase in ostanite zdravi, v naši šoli pa se ponovno vidimo v četrtek, 1. septembra.

Lep počitniški pozdrav

(Visited 144 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost