ŠVN – 1. dan

Naši petošolci sporočajo staršem, da so že prvi dan uživali na polno in da so zelo veseli in razigrani. Na poti so se ustavili v Planinski jami, kjer so si v prijetnem sprehodu do edinstvenega sotočja podzemnih rek ogledali znamenitosti podzemnega kraškega sveta. Opazili so tudi najbolj znan endemit, človeško ribico. Ko so prispeli na morje, so se namestili v zelo lepo urejenih sobah, pojedli okusno kosilo in večerjo v hotelski restavraciji s čudovitim pogledom na morje ter pokazali svoje znanje plavanja vaditeljem plavalne šole Tinka Tonka. Zvečer pa je sledil nočni sprehod do mesta Izole.

Še posebej so se veselili svoje prve noči, saj so načrtovali vse kaj drugega kot spanje. In kakšna je bila prva noč?

Suzana Zabukovnik, Suzana Daničič, Tina Lončarič