Rezultati šolskega tekmovanja iz logike

V četrtek, 28. 9. 2023, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike.

Na tekmovanju je sodelovalo 149 učencev, bronasta priznanja so prejeli:

1. razred: Lena Zupan, Luka Leskovšek, Luka Babič, Tevž Glasenčnik, Ajda Jančič, Jon Korošec, Elena Luknar, Sara Strnišnik, Lina Jelen, Nace Ločičnik, Lovro Zager, Filip Šumečnik, Miha Centrih, Luka Likeb, Aljaž Jug, Tara Janota, Zala Glasenčnik, Katja Jarc, Iris Crevar, Nika Radovanović, Aksel Oven, Mia Podbrežnik in Gašper Jug.

2. razred: Ema Tuk, Florijan Zager, Alja Podgoršek, Alja Praznik, Nace Mežnar, Aljaž Volk, Rok Slemenšek, Julija Anželak, Luka Kac, Ema Škrbot, Enja Brezovnik, Andraž Podvršnik, Taja Vasić, Zala Klančnik, Gabriel Tamše, Sofija Gorišek in Tanja Tajnšek.

3. razred: Neli Klančnik, Anže Bele Ocepek, Tasja Malbašić Vodovnik, Erika Prodnik, Maki Oven, Dunja Kolenc, Filip Peer, Zala Finžgar, Lenart Komar Kugler, Manca Puncer, Pia Žižmond Urleb, Filip Jarc, Elena Jeseničnik Bera, Pika Hrastnik, Mark Jelen, Laura Veler, Matija Jančič in Marcel Sedić Borštnik.

4. razred: Klara Zager, Tevž Leskovšek, Julija Koradej, Mija Podgoršek, Lana Kolenc, Nande Tomazin, Tinkara Zager, Maks Verhovnik, Manuela Kenda, Andrej Barišič in Eva Gluk.

5. razred: Ana Drev, Amaya Pusovnik, Mija Trebičnik, Ajda Lekše in Filip Rusmir.

6. razred: Nika Šumečnik in Lars Cotič.

7. razred: Anže Golčman, Jonatan Juras, Ivana Lovrić in Tibor Malbašić Vodovnik.

Priznanja za sodelovanje na tekmovanju so prejeli:

8. razred: Ela Prauhart, Matej Koradej in Jure Rosenstein.

9. razred: Sara Golčman, Tia Zupan Rehar, Jošt Sem, Lana Zora Janžovnik, Luka Obal in Ana Herlah.

Na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 21. oktobra 2023, se je uvrstila Sara Golčman, na državno tekmovanje, ki bo tudi potekalo v soboto 21. oktobra 2023, pa se je uvrstil Anže Golčman.

Vsem tekmovalcem in njihovim mentorjem čestitamo za dosežen uspeh.

Andrej Novak, vodja tekmovanja