Zadnji šolski dan v letu 2023

Zadnji šolski dan v koledarskem letu smo seveda zaključili času primerno – praznično. S proslavo, ki so jo pripravile učiteljice Anja Sedeljšak, Blažka Žibret in Katja Rojnik, smo v prvem delu obeležili bližajoči se dan samostojnosti in enotnosti, ki ga je med drugim popestril tudi nastop naše folklorne skupine pod vodstvom učiteljice Urške Zacirkovnik, v drugem delu pa smo se ob prepevanju božičnih pesmi MPZ pod vodstvom učiteljice Blanke Rotovnik in recitaciji naših najmlajših – prvošolčkov – predali mislim na praznični božično-novoletni čas in težko pričakovane počitnice. Seveda ni manjkal nagovor g. ravnatelja Bojana Jurasa, ki je vsem učencem zaželel lepe praznične dni in vesele ter razigrane počitnice. Preostali del dopoldneva je minil v medsebojnem obdarovanju in razrednih čajankah.

Ob tej priložnosti vsem vam, dragi učenci in spoštovani starši ter skrbniki, čestitamo ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter vam želimo mirne, z ljubeznijo in toplino doma napolnjene božične praznike, v letu 2024 pa veliko zdravja, sreče, uspehov in osebnega zadovoljstva. Foto